Zariaďujete byt a rozmýšľate o novej kuchyni?

Zariaďujete byt a rozmýšľate o novej kuchyni?

Pokiaľ sa rozhodujete nad kúpou výbavy do bytu, alebo si chcete kúpiť novú kuchyňu presne podľa vašich predstáv potom tu je pre vás kuchynské studio iKuchyne.

Značka iKuchyne vyrába dizajnové a luxusné kuchyne na mieru viac ako 3 desaťročia. Poskytuje profesionálne poradenstvo v danej oblasti a dispozuje 22 predajnými miestami na Slovensku. Za viac ako 30 rokov výroby a predaja kuchýň získala firma obrovské skúsenosti, ktoré jednoznačne ocenia zákazníci spoločnosti a tou najmä kvalitou a dizajnom kuchýň.  Či už máte záujem o biele kuchyne, luxusné kuchyne, oblúkové kuchyne, alebo akékoľvek iné, značka iKuchyne je tu pre vás.

Okrem kvalitných kuchýň na mieru sa značka iKuchyne špecializuje aj na predaj vysokokvalitného luxusného nábytku, ako aj doplnkov a dekorácií do domácnosti.

Potrebujete do vášho bytu jedálenský stôl? V portfóliu iKuchyne si určite vyberiete. Nájdete tu jedálenské stoly, písacie stoly, ako aj konferenčné stolíky.

Stoly sa vyžívajú takmer všade a v každej miestnosti, avšak ten najdôležitejší, neodmysliteľný a najvyužívanejší je práve stôl do jedálne, alebo kuchyne. Tento stôl by mal byť elegantný a hodiť sa do vášho interiéru, dokonale sa k nemu hodia aj dizajnové stoličky najvyššej kvality, moderného dizajnu, rôznych veľkostí a za vynikajúcu cenu. Veľký dôraz v interiéri treba dať aj na kvalitné dvere.

Značka Potočan ponúka aj luxusné svietidlá rôznych typov, z rôznych materiálov a farieb. V ponuke sú závesné svietidlá, stolové svietidlá, ako aj stojanové svietidlá. Každý produkt zaradení do portfólia je starostlivo vyberaný, aby spĺňal štandard kvalitného luxusného a dizajnového produktu. Okrem toho tu nájdete ak kvalitné sedenie, ako pohovky vysokej kvality, kreslá, luxusné kvalitné taburety, ktoré nájdete na tomto odkaze. V neposlednej rade sú v ponuke aj dizajnové dekorácie, hodiny, zrkadlá a mnoho ďalšieho.

Značka iKuchyne je určená pre všetkých, ktorí rozmýšľajú nad kúpou nábytku a doplnkov do bytu a predovšetkým pre tých, ktorí rozmýšľajú nad elegantnou dizajnovou a luxusnou viacgeneračnou kuchyňou. Viac sa dozviete na www.iKuchyne.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *