Účinky tvárovej gymnastiky

Účinky tvárovej gymnastiky

Máte ochabnuté svaly na tvári? Máte kruhy pod očami či začínajúcu dvojitú bradu? Plastická chirurgia nie je to jediné riešenie. Tvárová gymnastika predstavuje prirodzený spôsob omladnutia a spevnenia Vašej pleti bez invazívnych zásahov odborníkov. Ide o pravidelné cvičenie tvárových svalov, ich postupným sťahovaním a uvoľňovaním. Dochádza tak k okysličovaniu a prekrveniu svalov a k ich následnej regenerácii.

Tvárová gymnastika zahŕňa cielené cviky na jednotlivé časti tváre. Viete ich sústrediť na konkrétnu partiu ako čelo, viečka, brada, krk, či líca. Týmito cvičeniami pekne vyhladíte vrásky. Konkrétnymi cvikmi si spevníte časť tváre, ktorú potrebujete. Vďaka týmto cvikom dokážete precvičovať aj svaly, ktoré pri bežnej mimike nepoužívate a tým dochádza k ich oslabovaniu a nepeknému ochabovaniu. Vráťte tvári a krku pružnosť a elasticitu!

Vďaka účinkom gymnastiky tváre dochádza aj k prečisťovaniu a zjemneniu pleti. Vaša pleť bude jemnejšia, čistejšia a pružnejšia. A to všetko zásluhou pravidelného precvičovania svalov, pri ktorých dochádza ku chvíľkovému odkrveniu a následnému čerstvému okysličeniu pleti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *