Tvárová gymnastika na omladenie a spevnenie pleti

Tvárová gymnastika na omladenie a spevnenie pleti

Tvárová gymnastika je efektným a prirodzeným spôsobom omladzovania a spevnenia každej pleti. Začať s ňou sa dá v akomkoľvek veku, nie je potreba čakať na prvé vrásky či ochabnutia. Sú vhodným spôsobom prevencie.

Tvárovou gymnastikou ide o cvičenie svalov na tvári, z ktorých väčšinu pri bežnej mimike nevyužívame a tak časom chabnú. Cvičením sa svaly pravidelne sťahujú a uvoľňujú, čím dochádza k lepšiemu prekrveniu a okysličeniu.

Ide o cvičenie nasledovných partií tváre:

  1.   cvičenie s bradou
  2.   cvičenie s lícami
  3.   cvičenie s perami
  4.   cvičenie s očami
  5.   cvičenie s čelom

Gymnastika tváre je aj podľa odborníkov najúčinnejším spôsobom na získanie pružnosti kože a na spomalenie jej starnutia. Tak ako pri každom cvičení aj tu platí nutnosť pravidelnosti a vytrvalosti. Čím dlhšie cvičenie praktizujete, tým bude efekt trvalejší a viditeľnejší. Odborníci odporúčajú gymastiku tváre trénovať minimálne 5 minút ráno a 10 minút večer.

Tvárová gymnastika pôsobí blahodárne u žien, ale aj u mužov. Tvárová gymnastika s japonskými technikami predstavuje tvárovú jógu. Ponuku kurzov, ako aj ebook tvárovej gymnastiky, spolu s eshopom kvalitných prípravkov na mladšiu pleť nájdete na www.tvarovajoga.sk.

Nájdete tu veľa zaujímavých rád a blogových článkov od lektorky Zuzany Ondrisovej, ktorá taktiež ponúka možnosť využitia týchto kurzov prostredníctvom online telefonátu. Množstvo spokojných zákazníkov sú zárukou kvality a profesionálneho prístupu.

Zuzana Ondrisová organizuje kurzy tvárovej gymnastiky taktiež aj v Českej republike, kde viac informácií nájdete na Oblicejovajoga.cz.

Ak rozmýšľate nad mladšou pleťou a spomalením jej starnutia využite služby Tvarovajoga.sk, kde si príde na svoje každá žena, alebo muž, ktorí sa chcú cítiť krajšie a zdravšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *