Tlač fotografií je pre Sepiatlač hračkou

Tlač fotografií je pre Sepiatlač hračkou

Fotografie v papierovej forme sú nadčasovou formou, ktoré ani vplyvom modernej doby nestrácajú svoj význam. A nie sú to len staršie ročníky, ktoré preferujú fotografie na papieri. Radi ich máme vystavené v interiéri či už visiace na stene alebo zarámované na poličkách. Sú jedinečnou dekoráciou vytvárajúcou tú príjemnú rodinnú atmosféru.

Fotografie sú vďaka najmodernejším digitálnym technológiám a kvalitného fotografického papiera dokonalým produktom tlače. Vynikajúca kvalita luxusných farieb a ich dlhá trvácnosť sú zárukou, že ani po rokoch nedochádza ku kvalitatívnej zmene. Zaujímavou možnosťou je aj tlač fotografií vo veľkých formátoch. Predstavte si vašu obľúbenú fotografiu visiacu vo vašej pracovni v nadrozmernom formáte. Veľkoformátové fotografie je možné zhotoviť aj na podklade, ktorého súčasťou je hrubší podkladový materiál a špeciálne ošetrenie povrchu zaručujúce perfektný vzhľad. Stávajú sa tak obľúbenými modernými obrazmi vhodnými do každého interiéru.

Fotografie sú vďaka modernej digitálnej tlači dokonalou spomienkou na tie najkrajšie chvíle v živote, akousi papierovou formou evidencie vášho rodinného života.

Tlač fotografií Vám ponúka aj Sépiatlač. Dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup je zárukou kvality a spokojnosti zákazníkov.

Okrem fotografií sa spoločnosť zameriava aj tlač letákov, vizitiek, bannerov, tlač oznámení, kalendárov, ale aj kreatívnych obálok.

Z veľkoformátovej tlače Sepiatlač ponúka tlač plagátov, tapiet, obrazov na plátne, plastovom podklade, alebo hliníkovom ráme. Na stránke www.sepiatlac.sk nájdete aj online kalkulátor a konfigurátor Vašej objednávky, kde si viete presne zvoliť Vaše parametre. Samozrejmosťou je rýchle dodanie tovaru, v rámci Bratislavy do 24 hodín.

Ak uvažujete nad využitím kvalitných polygrafických služieb, navštívte Sepiatlač, prípadne online na www.sepiatlac.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *