Tepláky: ako ich nosiť?

tepláky

Tepláky už roky nie sú len oblečením do fitnesska alebo na športovanie. Stali sa významným módnym doplnkom charakteristickým svojou pohodlnosťou a ležérnosťou. Komfort, ktorý poskytujú im zaručuje čoraz viac nositeliek či nositeľov, a v súčasnosti prestavujú dôležitý módny a trendový kúsok.

Vzniká tu otázka, ako nosiť tepláky? S čím ich kombinovať? Ladiť sa celá/celý do športového? Kombinovať ich s „nešportovým“ štýlom? Prinášame vám základné rady, ako tepláky nosiť, tak, aby ste boli „in“.

Nie je vhodné kombinovať tepláky a mikiny s kapucňou, pretože budete vyzerať príliš športovo. Kedysi dávno boli obľúbené teplákové súpravy, či šušťákové súpravy, no to už v súčasnosti neplatí. Kombinujte ich s iným štýlom, oblečte si napríklad tielko a riflovú bundu.

Tepláky a ich farby a odtiene

Najobľúbenejšou farbou je šedá, a to všetky jej odtiene. Či už je to svetlá, alebo tmavošedá, sú to neutrálne farby, ku ktorým ľahko pridáte a skombinujete ostatný outfit. Dôležitý je aj výber topánok. Ak chcete byť „in“ zvoľte topánky na podpätkoch, alebo balerínky, či obľúbené conversky. Športové tenisky sa neodporúčajú, zaniká tým trendovosť teplákov.tepláky

V jednoduchosti je krása. Trendsetterky odporúčajú tepláky CarpeDM, čo najjednoduchšie, jednofarebné, bez veľkých nápisov, tak, aby ste mali možnosť dokombinovať vrchnú časť oblečenia.

Veľkosť a strih teplákov sú veľmi dôležité. Existuje množstvo strihov od úzkych, cez „boyfriend“ až po „nadrozmerné“, podľa toho je potom vhodné kombinovať top. K širokým či veľkým teplákom zvoľte radšej tielko, alebo iný úzky top. A naopak k užším teplákom sa hodí širší, väčší vrch ako napríklad dlhý sveter.

Majú svojich nadšencov aj protivníkov. Avšak jedno je isté, ich vhodnou kombináciou s ostatným oblečením, získate zaujímavý outfit, ktorým zaujmete. A hlavne, budete sa cítiť pohodlne a komfortne. Tepláky svojím ležerným a pohodovým štýlom získavajú čoraz viac priaznivcov, a kúpou značkového modelu vám ručíme, že budete nadmieru spokojní. Kombinácia štýlových teplákov s riflovou alebo koženou bundou je ako stvorená na prechádzku do mesta v „mestskom štýle“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *