Samočistiaci systém Vantage

Samočistiaci systém Vantage

Samočistiaci systém Vantage je jedinečná technológia od spoločnosti Compass. Predstavte si, že vlastníte bazén, ktorý vám ušetrí peniaze, potrebuje menej chémie na čistenie a čistí sa sám!

Veľa ľudí má pri kúpe bazéna predstavu relaxu, užívania si spoločných chvíľ s rodinou a priateľmi, ale zabúda na to, koľko času a síl a peňazí ho bude stáť čistenie bazéna s ponornými vysávačmi, nekonečným dopĺňaním chlóru či inej chémie.

Čo predstavuje samočistiaci systém Vantage?

Samočistiaci systém VANTAGE je jedinečným, unikátnym systémom, ktorý eliminuje používanie chlóru a inej chémie a udržiava váš bazén Delfino čistý bez pravidelného a častého vysávania nečistôt. Spoločnosť Delfino ponúka bazény vysokej kvality s bezúdržbovým systémom.

POPIS

VANTAGE systém  je systém, ktorý veľmi účinne a efektívne vyčistí moderné keramické bazény od povrchu až po spodok.

VANTAGE systém svojím vzhľadom nenarúša celkový vzhľad bazéna, pretože ho takmer nevidíte.

VANTAGE systém je k dispozícii v troch farebných prevedeniach.

VANTAGE systém nemá obdobnú konkurenciu.

VANTAGE systém je unikátnym čistiacim systémom uznávaný celosvetovo spomedzi všetkých obehových a čistiacich systémoch, a je z nich najúčinnejší.

VÝHODY

  • čistiaci obeh pokrýva celkovú plochu bazéna, nie len povrch, a eliminuje svojou silou všetky baktérie a riasy.
  • nečistoty zo dna bazéna zbiera na 100 %
  • svojím cirkulačným systémom znižuje množstvo použitia chlóru a iných čisticich chemikálií.
  • patrí medzi svetovú jednotku čistiacich systémov

AKO FUNGUJE VANTAGE SYSTÉM

Systém VANTAGE od spoločnosti Delfino pracuje v pravidelných intervaloch, podľa časového natavenia, pracujej úplne potichu a bezpečne, takže vôbec nie je nutné, aby ste v čase čistenia opustili bazén. Trysky sa vysunú, prúdom sa všetky nečistoty nahrnú do zberného miesta a je to! Podobne ako pri tečúcej vode v rieke alebo potoku, kde sa nečistoty nestihnú tvoriť tak ako v stojatej vode. Na tomto princípe funguje aj systém VANTAGE. Je ekologický, šetrí vám energiu a takisto množstvo chemikálií.

Trysky v bazéne sú strategicky umiestnené tak, aby bola pokrytá celá plocha bazénu, každý kútik, každý schod. Tieto trysky sú nainštalované už pri výrobe bazéna, takže je nutné sa pre ne rozhodnúť už pri výbere bazéna, nie je možná dodatočná montáž.

AKO FUNGUJE VANTAGE SYSTÉM

  1. Čistiace trysky systému VANGATE rotujú, sú strategicky umiestnené na dne bazéna ale aj na schodoch, nečistoty postupne prúdom presúvajú do zberného miesta – k dnovej výpusti.
  2. Do zberného miesta sa potom presunú z dnovej výpusti, alebo do filtra.
  3. Zberná nádoba na nečistoty.
  4. Vodný ventil, ten koordinuje silu prietoku vody v tryskách a takisto monitoruje a udržiava tlak v bezpečných hodnotách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *