Prenájom kancelárskych priestorov v Bratislave?

Prenájom kancelárskych priestorov v Bratislave?

Prenájom priestorov predstavuje stále veľmi aktuálnu tému a atraktívnu formu podnikania. Veľké administratívne budovy ponúkajú množstvo plôch s rôznymi výmerami, s rôznym vybavením s možnosťou doplnkových služieb.

Vhodným elementom na zváženie je v prvom rade lokalita. Závisí od toho, či priestory ideme využívať ako kancelárie, sklady, či obchodné, prevádzkové priestory. Ak hľadáme miesto pre vlastnú prevádzku, mala by byť reprezentatívna, s ľahkým prístupom, s možnosťou pohodlného a bezproblémového parkovania. Pre možnosť skladov je dôležitá dobrá prístupová cesta, a hlavne dobrá napojenosť na obchvat, diaľnicu či hlavné dopravné ťahy. Ak sú sklady na poschodí, vzniká nutnosť osobného alebo nákladného výťahu v budove.

Prenájom priestorov Bratislava

Spoločnosť Polianky Business Center a.s. sa špecializuje na ponuku prenájmu všetkých spomínaných typov priestorov – skladových, kancelárskych priestorov, nebytových a aj obchodných, prevádzkových.

Je viac ako vhodné, aby súčasťou administratívnej budovy bolo aj priestranné parkovisko s množstvom miest na státie. Aby sa budúci zákazníci či obchodní partneri dokázali pohodlne zaparkovať. Okrem parkoviska je bonusom, ak sú chodby a vonkajšia lokalita monitorované kamerovým systémom, prípadne sa v budove nachádza strážna služba a recepcia. Cena za prenájom sa určuje v eurách za m2 na mesiac, záleží samozrejme od lokality a veľkosti a množstva priestoru. Bežnou záležitosťou však je, že sa do ceny zahŕňajú náklady na kúrenie, spotrebu vody a elektriky. Prenajímateľ poskytuje možnosť internetového pripojenia a telefónnej linky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *