Moderné bazény na niekoľko generácií

Moderné bazény na niekoľko generácií

Bazény predstavujú ideálne miesto pre relax, aktívny odpočinok, ale taktiež môžu byť aj veľmi dizajnovým doplnkom do záhrady. Na trhu nájdete širokú škálu rôznych typov bazénov. Dnešné moderné bazény obsahujú množstvo kvalitných technológií.

Bazény poznáme:

  • betónové
  • plechové
  • drevené
  • plastové
  • nerezové
  • karbón keramické

Pri výbere bazéna treba brať do úvahy viacero aspektov, ale medzi najdôležitejšie by mali patriť hygienické štandardy vody, ako aj jeho kvalita.

Moderné bazény

Najkvalitnejšie bazény aké na trhu nájdete sú nerezové bazény z nerezovej ocele Berndorf a karbón keramické bazény Compass. Nájdete ich na tejto adrese http://www.delfino.sk/bazeny/. Ich výhodou je vysoká kvalita a životnosť a vďaka použitiu najmodernejších čistiacich systémov voda v týchto bazénoch dosahuje najvyšší štandard, teda štandard pitnej vody.

Patria teda medzi najvyšší štandard, aký je možný na trhu získať.

Aké sú ďalšie výhody keramických bazénov?moderné bazény

Keramické bazény je možné vybaviť samočistiacim systémom, ako aj IQ systémom riadenia bazéna. Samočistiaci systém, ako už z názvu vyplýva sa takmer úplne čistí sám, kde doba nutná na čistenie bazéna predstavuje len 10-15 minút týždenne. Zabudnite na špinavý bazén plný baktérií!

IQ systém riadenia bazéna vyvinula spoločnosť Compass Pools. Ide o systém riadenia funkcií bazéna prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej na platforme Android ako aj iPhone. Jednoduchou aplikáciou viete nastavovať jednotlivé paramatre na diaľku prostredníctvom internetu.

Keďže portfólio týchto bazénov je veľmi široké, spoločnosť Delfino Vám ponúka od detských keramických bazénov až po dlhé plavecké bazény.

Vedeli ste, že bazén môže vyzerať ako luxusná jachta? Tento pocit získate s bazénom Yacht Pool Compass. Ide o najexkluzívnejší z celej produktovej rady keramických bazénov. Výrobcovia tohto bazéna ním skĺbili luxusnú jachtu a vírivku. Spoločnosť Delfino ponúka aj kvalitné vírivky.

Taktiež si na svoje prídu aj aktívny plavci, ktorým plne vyhovuje aj protiprúdny systém. Samozrejmosťou sú aj detské bazény, ako aj bazény menších rozmerov.

Nech sa budete akokoľvek rozhodovať pri výbere bazéna, treba určite brať do úvahy hygienický štandard, cenu bazéna, ako aj jeho kvalitu. Ak sa rozhodnete pre keramický bazén, získate tým viacgeneračný samočistiaci bazén s modernými technológiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *