Letáky

letáky

Letáky predstavujú nevyhnutnú súčasť propagácie firmy. Či už je to produkt, služba alebo firma ako celok, letáky sú jedným z najbežnejších foriem reklamy, jej najefektívnejšou a najlacnejšou formou. Online objednanie letákov má množstvo výhod, objednajte si ich tlač v tlačiarni s najmodernejšou technológiou.

Zásluhou letákov sa vám zaisto podarí uskutočniť akúkoľvek reklamnú akciu a informovať svojich zákazníkov o nových akciách, o nových produktoch alebo službách.

Tlač letákov

Ak chcete na vašich zákazníkov spraviť dobrý dojem, investujte do kvalitného papiera. Určite budete s nami súhlasiť, že je to jedna z prvých vecí, ktorú si zákazník všimne. Kvalita a hrúbka papiera. Na výber máte až 8 druhov papiera v lesklom a matnom prevedení a to s gramážou 135g, 170g, 250g a 350g/m. Platí pravidlo, že čím je gramáž vyššia, tým je životnosť letákov dlhšia. Toto pravidlo treba vziať do úvahy hlavne vtedy, keď sú kvalitné letáky určené aj do exteriéru.

Letáky tlačené profesionálnou technológiou

Najnovšia moderná tlačiarenská technológia zaručuje maximálnu kvalitu tlače, maximálne kvalitné farebné rozlíšenie. Dokonalé farby sú zabezpečené najmodernejšou digitálnou tlačou. Najnovšie technológia umožňuje tlač veľkých objemov letákov za krátky čas, čím sa teda pri veľkých zákazkách znižuje aj jednotková cena za leták. letákyProfesionálny tím pracovníkov vám v prípade otázok a nejasností pomôže, prípadne vám odporučí grafika na návrh konkrétneho letáku.

Okrem spomínaných záležitostí máte možnosť vybrať si, či potrebujete jednostrannú alebo obojstrannú digitálnu tlač. Takisto máte možnosť vybrať si z rôznych lomov letákov, teda foriem skladania. Bez lomu (jednoduchý list), jednoduchý (preložený na polovicu), dopisový (preložený dvakrát, skladá sa teda z troch častí), tzv. brána (preložený dvakrát, stredná časť tvorí polovicu a krajné dve časti sa zatvárajú do stredu, ako do brány), z-sklad (preložený dvakrát, v tvare „Z“).

Vďaka našim technológiám vám zaručíme a zabepečíme vysokú kvalitu reklamných letákov, ako aj kvalitné plagáty. Tým, že sa jedná o najmodernešie stroje v súčasnosti na trhu, tie pracujú maximálne efektívne, s vysokovalitnými farbami a rýchlou tlačou veľkých množstiev.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *