Kde zohnať kvalitný nábytok do domácnosti a doplnky?

Kde zohnať kvalitný nábytok do domácnosti a doplnky?

Nábytok predstavuje jednu z najdôležitejších súčastí každého interiéru. Ponuka na trhu je veľká a zvyčajne výber nábytku nie je jednoduchý proces, avšak časovo náročný. Značka iKuchyne predstavuje miesto, kde nájdete všetko potrebné v rámci výbavy do vášho bytu, alebo domu, ako kvalitné sedenie, nábytok, svietidlá, doplnky, ako aj stoly. Ide o dizajnovú značku, ktorej portfólio je veľmi široké a ponúka aj kvalitné kuchyne do domácnosti. Produkty v tomto portfóliu sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, kde na kvalitu, funkčnosť a dizajn sa kladie najväčší dôraz.

Svietidlá

Svietidlá iKuchyne predstavujú veľmi širokú škálu materiálov a farieb, ktoré si môžete presne prispôsobiť podľa vašej domácnosti. V ponuke eshopu tejto značky nájdete rôzne druhy svietidiel a to závesné, stolové, ako aj stojanové svietidlá.

Závesné svietidlá do kuchyne, stropné svietidlá do obývačky

Medzi závesnými svetlami nájdete luxusné niekoľkokarátové lustre, závesné lampy z chrómu, a ďalších materiálov, ktoré predstavujú elegantný dizajn. Stolové svietidlá iKuchyne slúžia ako doplnkové svetlo, ktoré ľahko umiestnite na váš písací stôl a uľahčia vám prácu, prípadne štúdium. Pokiaľ svietidlá iKuchyne skombinujete s farebným svetlom získate tým príjemnú atmosféru vo vašej miestnosti. Nájdete tu aj elegantné stojanové svietidlá. Netreba zabúdať aj na šetrenie energie a používanie úsporných žiaroviek.

Sedenie

V ponuke značky Potočan nájdete veľmi kvalitné produkty určené na sedenie a to dizajnové lavice, stoličky do kuchyne, pracovne, barové stoličky, kreslá,  sedačky a sedacie súpravy, ako aj veľmi pohodlné pohovky. Lavice v tomto portfóliu sú vyrobené z kvalitného masívne dreva, prípadne z exotického teaku, zamatu, vrecoviny, ide o veľmi elegantné kúsky. Z kresiel tu nájdete luxusné kožené kreslá, podnožky, patchwork výrobky, ale aj taburety Potočan s dostatočným úložným priestorom a ďalšie kvalitné výrobky.

Doplnky

Doplnky do domácnosti značky iKuchyne sú jednou  z hlavných dominánt na www.ikuchyne.sk/eshop. Potrebujete do domácnosti kvalitný obraz na stenu, prípadne elegantné závesné kukučkové hodiny? Pre iKuchyne žiadny problém, vyberie si tu aj ten najnáročnejší zákazník.  Okrem iného tu nájdete aj kvalitné deliace steny, stojany na časopisy, dekorácie, zrkadlá vázy, ako aj odpadkové koše.

Stoly

Stoly iKuchyne vám zaručia, že vaša rodina sa bude  stretávať pri príjemnom obede, alebo večeri za kvalitným a elegantným stolom, ktorý je odolný a zároveň aj dizajnový. Okrem jedálenských stolov tu nájdete aj písacie stoly, ako aj konferenčné stolíky.

Nábytok

Kvalitný nábytok vo vašej domácnosti je vec, ktorá slúži na niekoľko generácií. Treba si však dať pozor na celkové spracovanie, kvalitu a samozrejme sa dbá aj na cenu. iKuchyne vám ponúkajú široké spektrum nábytku ako vešiaky, skrinky, regály, tv skrinky, dizajnové komody a mnoho ďalšieho.

Svoju ponuku Ikuchyne.sk neustále aktualizuje a prispôsobuje potrebám zákazníkov, táto značka sa riadi heslom náš zákazník, náš pán. Pokiaľ ste ešte neni rozhodnutí, aké doplnky a zariadenie vybrať do vašej domácnosti neváhajte navštíviť www.ikuchyne.sk/eshop , kde nájdete všetko potrebné do vašej domácnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *