Fitness oblečenie

Fitness oblečenie

Hľadáš fitness oblečenie do športového centra, ktoré je “in”? Chceš chodiť do fitka a nevieš, čo na seba? Ak začneš cvičiť pravidelne, určite si obstaraj kvalitné fitness oblečenie CarpeDM. Pre začiatok ti bude stačiť kvalitná športová podprsenka, elastické nohavice alebo elastické tepláky a tričko.

Veľkú pozornosť treba venovať aj výberu topánok, tak, aby netrpeli vaše kĺby. Špeciálnou obuvou určenou napríklad na behanie či behací pás budú nárazy utlmené a tým budú vaše kĺby ochránené.

Fitness oblečenie vysokej kvality

Ale vráťme sa k fitness oblečeniu. Profesionálni tréneri radia, aby oblečenie a vaša fitness výbava spĺňala hlavne tieto tri atribúty: bezpečnosť, ochranu a pohodlie. Radšej zvoľte viac vrstiev oblečenia ako jednu. Spodná vrstva odvedie pot od tela, zvoľte špeciálnu športovú podprsenku CarpeDM, elastické nohavice CarpeDm a dámske elastické tričko CarpeDM. Druhá vrstva má za úlohu uržať svaly v teple, tu sa môžete rozhodnúť pre športovú mikinu CarpeDM, prípadne elastickú mikinu s kapucňou. Odborníci radia, ak je vnútri chladnejšie alebo ak príliš fúka vzduch s klimatizácie, treba mať zakryté plecia, kríže a kolená. Vhodnými dámskymi nohavicami sú tie zo silnejšej bavlny, s kvalitným spracovaním. Značka CarpeDM ponúka fitness oblečenie a iné športové oblečenie v nadčasovej tmavomodrej farbe.

Športová spodná bielizeň

Vhodné oblečenie záleží aj od konkrétneho športu, aký vykonávate. Fitness oblečenieNa jogu alebo napríklad na pilates je vhodné voľnejšie oblečenie. Na aerobik zasa elastické nohavice aj tričko. Ak trénujete spinnig, vezmite si cyklistické nohavice. Dôležitým oblečením je aj spodná bielizeň, ktorá by mala byť určená na športovanie. Aby bola dostatočne elastická, odvádzala pot a hlavne komfortná a pohodlná. Športová podprsenka je veľmi dôležitá skoro tak, ako topánky. Mala by byť pevná. Verzia s prekríženými ramienkami vám zaručí, že vám bude podprsenka lepšie držať a nebudú vám podať ramienka.

Do fitka vám odporúčame vziať dva uteráky. Jeden do sprchy a druhý používať pri cvičení. Ako doplnky sú vhodné čelenky, rukavice na posilňovanie prípadne špeciálne šatky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *