Dekorácie do bytu

police Balibali

Dnes by som Vám chcel predstaviť  web BaliBali.eu, na ktorom nájdete veľa inšpirácii a užitočné vedomosti o zariaďovaní domácnosti a to s nábytkom rôzneho druhu alebo s doplnkami a dekoráciami. Niekedy len tak bez určitého cieľa prezeráme stránky internetu a hľadáme inšpiráciu alebo len pastvu pre oči. Niekedy chceme nakupovať cez eshopy len z toho dôvodu, že máme málo času a večer po práci na nákupy už niet čas. Jednotlivé internetové obchody môžeme porovnávať z pohodlia domova a veľmi rýchlo si nájdeme pre seba uspokojivé riešenia.

Internetový obchod BaliBali je jedným takým obchodom, kde nájdeme veľa zaujímavých riešení na zariaďovanie domácnosti. Firma predáva exotický nábytok vyrobený z masívneho tíkového dreva na ostrove Bali a dovezený ku nám. Taký nábytok je náročný na výrobu, z hľadiska ručnej remeselníckej práce , ale výsledok je úžasný. Krásne luxusné komody alebo drevené dekorácie v koloniálnom štýle očaria každého návštevníka. Tento obchod uspokojí zákazníkov aj zo zahraničia, ale tí čo bývajú blízko Bratislavy môžu prísť aj do kamenného obchodu, kde si môžu vybrať nábytok naživo.

Doplnky do domácnosti v tomto obchode obsahujú luxusné vázy, sochy a sošky, dekorácie do bytu, misy a podnosy, obrazy a kvetináče. U nás každý si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Dekorácie do izby sa môžu vyrábať zo skla, keramiky, kovu, dreva ale aj textílie. Niektoré kusy sú moderné, hodia sa skôr k modernému nábytku, ale dekorácie vyrobené z dreva skôr ladia so starožitným nábytkom vyrobené z masívneho dreva v koloniálnom štýle. Tieto prvky byt odrazu oživia, ozdobia a vytvoria aj čaro domova.

V tejto sekcii predaja máme veľa produktov. Medzi najpredávanejšie kusy dekorácii do izby patrí nástenná dekorácia Armuk za 70eur, keramický svietnik Karik za 80 eur a ešte by som tu spomenul perleťovú misu Gudrun za 80 eur.  Dekorácie do spálne obsahujú produkty ako drevená šperkovnica Permata za 55 eur alebo keramický svietnik Karik Hilau za 80 eur.

Dúfam, že aj Vy, podobne ako ja, nájdete inšpiráciu v tomto krásnom obchode a po každej návšteve alebo nákupe budete spokojnejší s našimi produktmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *