Dámske mikiny

dámska mikina CarpeDM

Dámsku mikinu má doma snáď každá z nás, väčšina ju však považuje len za domáce oblečenie alebo kúsok určený na šport. Dámske mikiny boli v minulosti nedocenené, avšak časy sa našťastie menia. V poslednom období sa športové prvky dostávajú do pozornosti, veď si zoberte len príbeh tenisiek Converse. Akým módnym hitom sa stali. A sú to tenisky…. Dajte šancu aj vy dámskej mikine! Skombinujte ju s vašimi obľúbenými nohavicami a veľkou kabelkou.dámske mikiny

Nie je však mikina, ako mikina. Zabudnime na vyťahané kúsky používané doma na zahriatie. Objavte čaro mikín – pohodlného a štýlového kúsku! Niektoré mikiny sú príliš skvelé na to, aby ste sa v nich schovávali doma. Ozaj, viete ako vznikol názov mikina? Údajne je odvodený od známej disney postavičky Mickyho Mouse. Ide o jej slangový výraz. Táto postavička totiž zdobila väčšinu mikín, ktoré sa začali zo západu dovážať a zapĺňať naše regále. V 90. rokoch boli mikiny módnou záležitosťou, potom ich sila upadla a zaradili sa do kategórie domáceho a športového oblečenia. Kvalitné dámske oblečenie ponúka aj eshop CarpeDMFasion. Dnes ale naberajú nový dych, mnohé bloggerky ich ospevujú a vychvaľujú do nebies. Svoje čaro získali aj vďaka značke Givenchy.

Elegantné dámske mikiny

Športová elegancia. Do tejto kategórie by sme mohli zaradiť aj čoraz obľúbenejšie dámske mikiny. Oblečenie, ktoré sme kedysi nosili len cez víkend, či do prírody, alebo na behanie. Dnes v kombinácii s vhodnými kúskami a doplnkami dokážu vytvoriť elegantný outfit. Veľmi dôležitý je pritom materiál, ktorý je veľmi pohodlný, tvorí ho zväčša hrubšia bavlna. Výborne sa kombinuje so sukňou, ale aj šatami a hlavne so štýlom denim.

Jedným z naj trendov súčasnosti sú mikiny s nápisom. Veľké nápisy v bielej alebo čiernej farbe sa stanú neprehliadnuteľné a vy s nimi. Výhodou mikín je ich nositeľnosť počas celého roka. V lete vám poslúžia na zahriate vo večerných hodinách, s nastupujúcou jeseňou sa bez nich určite nezaobíde žiadna z nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *